Boys Basketball JV D1
Thursday, January 17, 2019
 GS (Dunne)35
AVE (Herbek)26
 SHJ (Sanders)67
SF (Aceves)10
Tuesday, January 15, 2019
 Holy Trinity (Mathis)33
GA (Garcia & Villa)26
 GS (Dunne)48
SVDP (Gerken)34
 NAT (Harkness)49
NAT (Faurote)15
Boys Basketball JV D2
Thursday, January 17, 2019
 ASSUM (Fanning)25
Frassati (Larizza & Saulino)17
 GS (Fitzgerald)23
AVE (Sullentrop)22
 OLOL (Luce/Gerarde)27
ST (Kachmer)23
Wednesday, January 16, 2019
 AS (Talbot)27
GS (Fitzgerald)11
 NAT (Faurote)41
SLL (Salyer)12
 OLOL (Luce/Gerarde)21
SP (Orona)14
Tuesday, January 15, 2019
 SJ37
Frassati (Larizza & Saulino)20
 Holy Trinity (Mathis)33
GA (Garcia & Villa)26
 NAT (Harkness)49
NAT (Faurote)15
 ND (Elges)33
HCM (BJVB)13
Boys Basketball JV D3
Thursday, January 17, 2019
 ASSUM (Fanning)25
Frassati (Larizza & Saulino)17
 GS (Pasquini)33
BSS (Christopher)2
 CK (Dana)32
NAT (Hansen)17
 HCM (BJVB)25
OLOL (Khlaywichian)9
 SHJ (Funtanilla)32
SF (Simington)4
 SHJ (Sanders)67
SF (Aceves)10
 SJB (Jany)34
SM (Porter)7
Wednesday, January 16, 2019
 NAT (Faurote)41
SLL (Salyer)12
 SJB (Jany)25
GS (Pasquini)12
 OLOL (Luce/Gerarde)21
SP (Orona)14
Tuesday, January 15, 2019
 SJ37
Frassati (Larizza & Saulino)20
 ND (Cedillo)33
SR (Newman)18
 ND (Elges)33
HCM (BJVB)13
Boys Basketball JV D4
Thursday, January 17, 2019
 GS (Pasquini)33
BSS (Christopher)2
 CK (Dana)32
NAT (Hansen)17
 HCM (BJVB)25
OLOL (Khlaywichian)9
 SHJ (Funtanilla)32
SF (Simington)4
 SJB (Jany)34
SM (Porter)7
Tuesday, January 15, 2019
 STM (Gleason)25
SF (Simington)8
Boys Basketball JV Group B
Monday, January 14, 2019
 SJB (Jany)33
ANNUN (Group B)10
Boys Basketball Varsity D1
Thursday, January 17, 2019
 SA (Zimmerman A)50
ASSUM (Theis)27
 BSS (Rianda)51
GS (Osborn)33
 SVDP (Strawbridge)29
MPB (Gremmert/White)26
 SJB (Hughes)60
ST (Root)9
Wednesday, January 16, 2019
 AS (Archibald)42
GS (Osborn)37
 SJB (Hughes)44
ANNUN (Group A)14
 SP (Salas)36
SA (Fuller)16
Tuesday, January 15, 2019
 Holy Trinity (Rodriguez)37
GA (Villa & Menjivar)29
Boys Basketball Varsity D2
Thursday, January 17, 2019
 SA (Zimmerman A)50
ASSUM (Theis)27
 AVE (Jenkins)37
GS (Kraus)31
 OLOL (Kuntz)27
HCM (BVB)26
 OLF (Cremona)36
SVDP (Tartell)18
 SC (Batres)46
SJ12
 SJB (Hughes)60
ST (Root)9
Wednesday, January 16, 2019
 NAT (Buderus)34
SLL (Salyer)18
 HCM (BVB)26
SJ24
 SJB (Hughes)44
ANNUN (Group A)14
 SP (Salas)36
SA (Fuller)16
Tuesday, January 15, 2019
 ASSUM (Theis)33
BSS (Wilson)20
 CK (Calabrese)23
BSS (Duffy)21
Boys Basketball Varsity D3
Thursday, January 17, 2019
 AVE (Jenkins)37
GS (Kraus)31
 SC (Batres)46
SJ12
 SM (Crouch)24
SVDP (Perch/Cush)22
Wednesday, January 16, 2019
 HCM (BVB)26
SJ24
Tuesday, January 15, 2019
 ASSUM (Theis)33
BSS (Wilson)20
 CK (Calabrese)23
BSS (Duffy)21
 ND (Duran)34
SVDP (Perch/Cush)22
Boys Basketball Varsity D4
Thursday, January 17, 2019
 SM (Crouch)24
SVDP (Perch/Cush)22
Tuesday, January 15, 2019
 ND (Duran)34
SVDP (Perch/Cush)22
Boys Basketball Varsity Group A
Tuesday, January 15, 2019
 Holy Trinity (Rodriguez)37
GA (Villa & Menjivar)29
Boys Basketball Varsity Group B
Monday, January 14, 2019
 ND (Jerez)37
SF (Gonzales/Simington)6
Wednesday, January 9, 2019
 SJB (Doroff)27
SF (Gonzales/Simington)22
Girls Basketball JV D1
Thursday, January 17, 2019
 BSS (Busacker)25
GS (Wysong)9
 STM (Shea)29
OLOL (Trouba)16
Wednesday, January 16, 2019
 ASSUM (Dreiling)28
SJ13
Tuesday, January 15, 2019
 GS (Wysong)32
SVDP (Benz)14
Girls Basketball JV D2
Thursday, January 17, 2019
 Holy Trinity16
GA (Doyle & Cirillo)11
 STM (Shea)29
OLOL (Trouba)16
 SJB (Bickford)34
CK (Denler)10
 ST (Robertson)30
OLOL (Danaher)7
 SM (Daughtery)14
SVDP (Crabtree)10
Wednesday, January 16, 2019
 ST (Robertson)16
ANNUN (Group A)12
Tuesday, January 15, 2019
 GS (Devlin)18
SVDP (Crabtree)9
Girls Basketball JV D3
Thursday, January 17, 2019
 SM (Daughtery)14
SVDP (Crabtree)10
Wednesday, January 16, 2019
 AS (Aluise)15
GS (Buche)5
 ASSUM (Dreiling)28
SJ13
Tuesday, January 15, 2019
 GS (Devlin)18
SVDP (Crabtree)9
 ND (Martinez)20
SR (Martinez Mendoza)16
Girls Basketball JV D4
Friday, January 18, 2019
 CK (Gartland)24
EDG (Lucero Group B)4
Thursday, January 17, 2019
 NAT (Sarno)8
CK (Gartland)4
 ST (Robertson)30
OLOL (Danaher)7
 SVDP (Faughnan)12
SM (Loner)11
Girls Basketball Varsity D1
Friday, January 18, 2019
 CK (Dana)31
EDG (Stawicki & Zarate Group A))26
Thursday, January 17, 2019
 GA (Lopez)25
Holy Trinity (Nanez)19
 SVDP (Brown)32
MPB (Volz)6
 CK (Dana)33
SJB (Arroyo)13
Wednesday, January 16, 2019
 GS (Kelley)37
AS (Duran)19
 SA (Kelly)30
SP (Salas)7
Tuesday, January 15, 2019
 SC (Duran)43
ASSUM (Castillo)10
 SA (Kelly)21
BSS (Gold)17
 GS (Kelley)34
STM (Burke)27
 NAT (Kusek)34
NAT (Paul/Ward)2
Girls Basketball Varsity D2
Friday, January 18, 2019
 CK (Dana)31
EDG (Stawicki & Zarate Group A))26
Thursday, January 17, 2019
 BSS (Gold)28
GS (Connelly)11
 GA (Lopez)25
Holy Trinity (Nanez)19
 SVDP (Brown)32
MPB (Volz)6
 ASSUM (Castillo)26
OLF (Weathers)15
Wednesday, January 16, 2019
 NAT (Paul/Ward)28
SLL (Bondurant)8
 SA (Kelly)30
SP (Salas)7
 ANNUN (Group A)37
ST (O'Toole)23
Tuesday, January 15, 2019
 SC (Duran)43
ASSUM (Castillo)10
 SVDP (Mahoney)36
AVE (Billings)10
 SA (Kelly)21
BSS (Gold)17
 NAT (Kusek)34
NAT (Paul/Ward)2
Girls Basketball Varsity D3
Thursday, January 17, 2019
 ANNUN (Group B)21
NAT (Pitre)11
 ASSUM (Castillo)26
OLF (Weathers)15
 OLL (Montoya)27
SJ7
 CK (Dana)33
SJB (Arroyo)13
Wednesday, January 16, 2019
 NAT (Paul/Ward)28
SLL (Bondurant)8
 SJB (Arroyo)30
GS (Busch)10
 ANNUN (Group A)37
ST (O'Toole)23
Tuesday, January 15, 2019
 SJ27
Frassati (Lombardi & Brown)22
SPP (Robb)24
SF (Leblanc)23
 ND (Sladovnik)30
SVDP (Crowley)24
Girls Basketball Varsity D4
Thursday, January 17, 2019
 ANNUN (Group B)21
NAT (Pitre)11
Wednesday, January 16, 2019
 SJB (Arroyo)30
GS (Busch)10
Tuesday, January 15, 2019
 SJ27
Frassati (Lombardi & Brown)22
 SA (Daly)32
Frassati (Lombardi & Brown)4
SPP (Robb)24
SF (Leblanc)23